Eén van de faciliteiten waarover we beschiken, is zwembad Aqua Vita.
Wil je na je workout nog even lekker ontspannen een aantal baantjes trekken in het zwembad? Combineer dan jouw fitness abonnement met zwemmen. Zo haal je het beste uit jouw workout. Het zwembad wordt verwarmd tot boven de 30 graden en heeft daarnaast een sauna.
Combinatieabonnement
Het combinatieabonnement geeft recht op onbeperkt gebruik van de fitness en onbeperkt gebruik van de zwembadfaciliteiten. Ook is het mogelijk om het abonnement te upgraden met wekelijkse lessen aquafitness of gebruik van de zonnebank. Een combinatieabonnement kost €47,50 per maand.
Klik hier voor de openingstijden van Aqua Vita.
In mijn vorige blog vertelde ik jullie dat ik 5 weken in een schaatsbubbel zit en ik met niemand anders dan de trainers en anders schaatsers in contact mag komen. Na een week aan voorbereidingen en trainingen ging ik vorige week van start met het EK Allround en afgelopen weekend vond de Worldcup plaats. Hoe ik de afgelopen twee weekenden heb beleefd, vertel ik je in mijn nieuwe blog.